Tutaj ROZKWITNIE życie Wrocławian.

 

Z radością informujemy o rozpoczęciu budowy naszej inwestycji na Muchoborze Wielkim – Zielone Miasto.

Dysponujemy mieszkaniami od 34,91 m2 do 78,19 m2

 

Zielone Miasto powstało z myślą o przestrzeni. Dziś projektując osiedle, należy zadbać zarówno o budynki, jak i o przestrzeń między nimi. Mądra architektura to rozwiązania, które spełniają oczekiwania i potrzeby przyszłych mieszkańców, od tych podstawowych, jak poczucie bezpieczeństwa i komfortu, po te bardziej wyszukane, jak możliwość czytania książki i relaksu wśród terenów zielonych. Idea Zielonego Miasta zakłada, że jest to osiedle komplementarne.

 

Zielone miasto to inwestycja dedykowana dla rodzin, które szukają bezpiecznego i rodzinnego miejsca w otoczeniu zieleni. 


W pobliżu znajdują się sklepy, przedszkola, apteki, poczta oraz inne placówki usługowe, które są potrzebne do codziennego funkcjonowania.

 

Unikalne ogrody

Zielone Miasto swoją nazwę zawdzięcza pięciu wyjątkowym ogrodom, które wplatają się w architekturę osiedla. Każdy jest inny z niepowtarzalną roślinnością i charakterem. Nie lada ciekawostką jest geneza nazw ogrodów: Szmaragdowy, Jaspisowy, Rubinowy, Ametystowy i Szafirowy. Barwy szlachetnych kamieni doskonale odwzorowują kolorystykę poszczególnych ogrodów. Oprócz motywu przewodniego, jakim jest charakterystyczny koloryt, każdy z nich ma swój dodatkowy wyróżnik. Jakim widokiem chciałbyś/chciałabyś cieszyć się, kiedy spojrzysz przez okno?    

 

Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży